Telefon: +90 5324180664 | E-posta: info@232dent.com

Hakkımızda

232DENT şirketi, Haluk ŞENGEZER tarafından kurulmuştur. Dental klinik ekipman ve sarf malzemeleri satışı yapıyoruz. Diş hekimliği malzemeleri konusunda yenilikçi tavrımız hiç değişmeyecek. Çağın gerektirdiği teknoloji ve yeni ürünleri ilk önce bizden duymaya devam edeceğinizi düşünüyoruz. Bu fikirimizi daha da pekiştirmek için internet sitemizi hayat geçirip ürün bilgisi ve satınalma kolaylığını en üst seviyeye taşımaya devam ediyoruz. Ürün çeşidi, cazip fiyatlar ve kaliteden ödün vermeden hizmete devam ediyoruz.

Merkezi İzmir Alsancak'ta bulunan şirketimiz, ürün teşhir bölümü, bilgi merkezi, uygulama ve eğitim olanakları, bakım – onarım merkezi ve ürünleri test etme olanakları sunmaktadı. Sektörde her zaman öncü ve yenilikçi olan şirketimiz, uluslararası standartlarda verdiği ürün satış hizmetlerinin yanı sıra diş hekimi muayenehane ve kliniklerine anahtar teslim projelendirme hizmeti sunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeyen şirketimiz, güçlü ekibi ile müşterilerine, her türlü ekipman için kurulum ve eğitim gibi satış sonrası hizmetleri de sağlamaktadır.

232DENT, geçmişte olduğu gibi gelecekte de yenilikçi, rekabetçi ve yaratıcı çözümler sunan yaklaşımını devam ettirecektir.